27 Mart 2013 Çarşamba


eçift - Ecift.com - Arkadaslik Siteleri

Doğru bir fotoğraf bazen yüzlerce kelimeden daha etkili olabilir

Doğru insanla karşılaşmak üzere aşkı internette arayanlar için güvenilir arkadaşlık siteleri giderek daha çok rağbet görüyor. Yoğun iş temposu ve günlük hayat koşuşturması bazen aradığımız insanla karşılaşmaya fırsat vermiyor. Bu fırsatı eÇift gibi ciddi ve seviyeli arkadaşlık siteleri sunuyor. Ciddi ve seviyeli ilişki sitesi eÇift, bilimsel eşleştirme metodu ( İdeal Çift Metodu) sayesinde binlerce üye profilini analiz ediyor ve en uyumlu üye önerilerinde bulunuyor. Güvenli ve ciddi evlilik ve arkadaşlık siteleri öncelikle üyenin gizliliğini korumak ve güvenli bir ortamda iletişim opsiyonları sunmaktadır.

eÇift


Dolayısıyla internette aşkı arayanlar, güvenilir bir siteye üye olduklarından emin olmalılar. Ne de olsa günümüzde giderek yaygınlaşan ve bekârların tercihi olan bu tür siteler beraberinde birçok avantajı da getiriyor. Sanal âlemde tanışmanın birçok cazip tarafları bulunuyor. Örneğin pijamalarınızla yeni bir insanla tanışma rahatlığını yaşamak mümkün. Kolay ve konforlu bir şekilde dikkatinizi çeken ve beğeninizi kazanan üyelerle iletişim kurma şansı sunuluyor. Ancak bu rahatlığın da bir derecesi var. İfade biçimi ve yazım hataları kişinin karşı tarafa gösterdiği itina ve özeni hemen ele verebilir. Sadece yoğun tempoda çalışanlar için değil aynı zamanda karakter yapısı çekingen olan insanlar için de internette tanışmak daha rahat iletişim imkânı sunuyor. eÇift Premium hizmetlerini sürekli optimize ederek üyelere farklı iletişim seçenekleri sunuyor: Tanışma talebi gönderme, mesaj ve yorum yazma, gülümseme gönderme ve ısınma turu daveti gibi farklı opsiyonlar sunuluyor.

Eçift ciddi ilişki ve arkadaşlık sitesieÇift, nitelikli Türk bekârlar için hizmet veren Türkiye ve Avrupa'nın en büyük ciddi ilişki ve arkadaşlık sitesidir.

Günümüzde giderek yaygınlaşan arkadaşlık siteleri mutlu ve başarılı ilişki arayanlar için önemli bir hizmet sunuyor. Amerika ve Avrupa’da insanlar sevgililerini yüzde 40’lara varan oranlarda arkadaşlık siteleri üzerinden buluyor. Türkiye’de böyle bir araştırma sonucu bulunmuyor, ancak arkadaşlık siteleri giderek artan üye sayılarıyla dikkat çekiyor. 2009 yılında kurulan ciddi evlilik ve arkadaşlık sitesi eCift üç milyonun üstünde üyeye sahip. Her gün binlerce yeni üye siteye kayıt oluyor. İnternet ortamında tanışmakla herhangi bir geleneksel ortamda tanışmak arasında bir fark bulunmuyor. Normal hayatta biriyle tanışmanızda ya bir arkadaşınız etken olur ya da bir kafede göz göze gelebilir ve tanışabilirsiniz. Arkadaşlık siteleri de benzer bir tanışma prensibi üzerine kurulu. Kişilerin profillerinden birçok bilgi edinmek mümkün. 

eçift


Dolayısıyla profiller ve profillere yüklenen fotoğraflar doğru insanın dikkatini çekmek için önemli etkenler. Ciddi ilişki sitesi eÇift bunun farkında olup tüm profilleri ve fotoğrafları titizlikle inceliyor. Her bir profil onaylanmadan önce müşteri ilişkileri tarafından tek tek kontrol ediliyor. eÇift müşteri ilişkileri üyelere doğru fotoğraf seçimi ve profillerinin özenle oluşturulması hakkında ip uçları veriyor. Ciddi ilişki sitesi eÇift, mutlu beraberliklerin kurulması ve üyelerin aradıkları aşkı eÇift’te bulması için hizmet kalitesini en yüksek standartta sürdürüyor.